![](http://izmirataturklisesi.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/35/01/454761/resimler/2024_06/k_03101729_whatsappimage20240601at21.58.05.jpg)
![](/tema/tema/4/images/image_shadow.png)
Okulumuzda Misafirlerimizi Ağırladık
Almanca Bölümü Haz-A sınıfı ile 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü, Berlin’den 3 öğretmen ve 12 öğrenci, Antakya Ekin Kolejinden 3 öğretmen ve 12 öğrenci olmak üzere toplam 30 kişilik bir misafir grubunu, okulumuzda karşıladık. Depremde Antakya'nın zarar görmesi nedeniyle , İzmir Atatürk Lisesi olarak bir günlük ev sahipliğini mutlulukla üstlendik. Almanya’dan gelen konuklarımıza, sınavlarımız nedeniyle, ders izlemeyi gösteremedik. Ancak okul müzemizi, kampüsümüzü ve yemekhanemizi gösterip, kendilerini ağırladık.Yeni dostlukların kurulduğu, güzel bir etkinliği daha geride bırakarak, konuklarımızı yolculadık.
Beğen |
1 kişi beğendi